​Bozkır Karabayır Mahallesinde Alt Yapı Çalışmaları Tamamlanıyor.


KONYA (AA) - Konya'nın Bozkır ilçesine bağlı Karabayır mahallesinde alt yapı çalışmaları tamamlanıyor.

Mahallede yapılan alt yapı çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulunan Karabayır Muhtarı Bünyamin Ünlü "Mahallemizde alt yapı çalışmalarına devam ediyoruz.
Mahallemizdeki Cami önü yolumuzun bozuk olan kısmını asfalt ile kaplama yaptık. Daha yeşil bir mahalleye kavuşmak için Okul bahçemize diktiğimiz fidanlarımızı sulamaya devam ediyoruz.

Mahalle mezarlığımızın parke taş çalışmaları için alt yapı çalışmaları başlamıştır. Mezarlığımızın en kısa sürede kilitli taşlarının yapımı başlayacaktır.

Mahallemizde yürüttüğümüz bu çalışmalarda desteklerini esirgemeyen Konya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri 5.Bölge Müdürlüğü ve Mezarlıklar Şube Müdürlüğü personellerimize mahallem adına teşekkür ederim" dedi.Kaynak SHM: ​Bozkır Karabayır mahallesinde alt yapı çalışmaları tamamlanıyor. - Bozkır Sırıstat Haber Merkezi - Güncel Bozkır Haberleri https://www.siristat.com/2021/08/bozkr-karabayr-mahallesinde-alt-yap.html#ixzz73P1733lI
#Bozkir #Siristat #Konya #Haber
​Bozkır Karabayır Mahallesinde Alt Yapı Çalışmaları Tamamlanıyor. ​Bozkır Karabayır Mahallesinde Alt Yapı Çalışmaları Tamamlanıyor. Reviewed by Bozkır Tanıtım Platformu on Ağustos 13, 2021 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.